3 דברים שאתם צריכים לדעת לפני רכישת תוספות שיער

3 דברים שאתם צריכים לדעת לפני רכישת תוספות שיער

אתם יכולים להשיג שיער מדהים מיד … כן, זה כל כך פשוט!

 

שפרו את מראה השיער שלכם תוך דקות עם תוספות שיער קליפ-אין. זה מה שאתם צריכים לדעת על מנת למצוא את התוספות המתאימות לכם:

 

  1. האורך הרצוי – חשוב להיות מציאותיים לגבי האורך הרצוי. כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, התחילו באורך הנוכחי של השיער הטבעי שלכם ואז גלו כמה ארוך אתם באמת רוצים אותו או יכולים להתקדם משם. אם השיער שלכם קצר (מעל הכתף), אתם רוצים לוודא שאתם משלבים את האורך שלכם כראוי, אז אל תאריכו אותו יותר מדי … במיוחד אם אין לכם שכבות. החיתוך הבוטה יופיע כ"מדף". אנו מציעים מערכות שיער שאורכן נע בין 35 ל-50 ס"מ כל עוד יש לכם מספיק שיער כדי להסתיר את השכבה העליונה, וכך אתם יכולים ללבוש תוספות שיער באורך הרצוי לכן. אם שיערכם קצר יותר, ייתכן שתצטרכו יותר קווצות ממה שמוצע במערכת יחידה.

 

  1. הבנת המערכות – כל סט של תוספות שיער מהודק מגיע בכמויות, בסיסים ואורכים שונים של קווצות. העריכו את שיערכם ואת הנפח הרצוי שתרצו להשיג בעזרת תוספות שיער. חלק מהאנשים עשוי להרגיש בנוח ללבוש ארבעה קליפסים, ולאחרים יהיה נוח יותר ללבוש שמונה עד עשרה קליפסים בכל פעם. המערכות שלנו יכולות לנוע בין 1 ל-10 קווצות שיער. ככל שהשיער קצר יותר, כך אתם זקוקים ליותר קווצות באורך. ככל שהשיער ארוך יותר, כך תצטרכו פחות קווצות לצורך קבלת נפח. ככל שמציעים יותר קווצות במערכת יחידה, יש פחות שיער בכל קווצה. ככל שהכמויות המוצעות במערכת יחידה הן קטנות יותר, כך יהיה לכם יותר שיער בכל קווצה. אז אל תיבהלו כשאתם מגלים שמערכת של שמונה קווצות עולה יותר ממערכת של עשר, עכשיו אתם יודעים שזה בגלל שיש יותר שיער במערכת של שמונה קווצות. הכל קשור להעדפה אישית ולמראה הרצוי שלכם.

 

  1. כמה זמן יש לכם לעיצוב השיער שלכם? – שיער סינתטי או אנושי ידידותי לחום … זו השאלה. תלוי כמה זמן תרצו להקדיש לסטיילינג, יתכן שתעדיפו סינתטי על פני שיער אנושי. לעתים קרובות, סינתטי ידידותי לחום זקוק לעיצוב שונה מאשר לשילוב השיער שלכם עם התוספות. עם זאת, סוג זה אינו מחזיק מעמד זמן רב. שיער אנושי עמיד מאוד לאורך זמן אך ידרוש עיצוב בחום בכל פעם שתרצו ללבוש את התוספות שלכם.
סגירת תפריט