5 מבני הצללה שישדרגו את הפטיו שלכם

5 מבני הצללה שישדרגו את הפטיו שלכם

הגיע הזמן להירגע בפטיו היפהפה שלכם. כולנו צריכים את זה, ורצוי לעיתים תכופות. אז בואו להפוך את הפטיו שלכם למזמין ככל האפשר עבור אורחים.

 

אם, למשל, יש לכם פטיו בעסק, ואתם מבחינים בירידה בתנועת הלקוחות בימים חמים ושטופי שמש, מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקין מבני הצללה בפטיו על מנת שללקוחות שלכם יהיה נוח ונעים.

 

לפניכם כמה דוגמאות למבני הצללה שיהוו פיתרון נהדר לשימוש נרחב יותר בפטיו שלכם:

לחץ כאן למבחר פרגולות חשמליות במבצע

 

השמש קופחת? בואו לשבת בגזיבו

ממסעדות ומשרדים ועד לבתי ספר ולאוניברסיטאות, אתם תמיד יכולים להשתמש בשטח ישיבה נוסף בחוץ שמאפשר פרטיות, מספק צל ומצמצם את משב הרוח. נשמע טוב? זהו הגזיבו, מבנה הצללה מרובע. יש לכם בחירה מתוך מגוון של סגנונות מעץ או מבנים מאלומיניום חזקים ומודרניים שישתלבו יפה עם המבנה שלכם. שני הסגנונות מגיעים מצוידים בוילונות בד, שיכולים בקלות לעמוד ברוחות חזקות (למקרה שהמבנה נמצא בקרבת ים).

 

בניית מבנה הצללה מאבן

בין אם זה מבנה של אמנות אורגנית או קיר מסוגנן ומודרני, תכונות האבן נוטות לעבוד טוב ברוב החללים החיצוניים. הרעיון של הוספת קירות אבן כדי לספק שטחים מוצלים לפטיו הוא נהדר, בעיקר מפני שהם מעניקים פרטיות וניתן לשדרג את המראה שלהם על ידי הוספה של צמחים מטפסים.

מפלים מעשה ידי אדם יכולים גם להשתלב יפה, מבני הצללה מאבן מסוגלים לחסום את שמש אחר הצהריים באזורי ישיבה די בקלות.

 

לאוהבי אמנות – פסל הצללה

אם כבר מדברים על מבנה אמנותי, פסלי הצללה יכולים בהחלט להוסיף קצת צבע יחד עם תנועה דרמטית למרחב החיצוני. אתם יכולים לעצב מטריה, למשל, שמסוגלת להסתובב 360 מעלות, כך שאפשר לשחק עם זווית ההצללה לאורך כל היום, וזאת על מנת שניתן יהיה לענות על הצרכים של האורחים.

 

הצללה צמחית

אם הפטיו שלכם גובל בחוף או באזור עם אדמה, אתם יכולים לעבוד עם גננים מומחים שיעזרו לכם לבנות מעין סוכך טבעי, המורכב מצמחים אופייניים למקום, כדי שיגן מפני הרוח ויעניק צל. סוכך שכולו פרחים, למשל, ישמש סכך יפהפה מסביב לפטיו. לחילופין, אפשר גם לעצב סוכך גם מעשבים גבוהים מקומיים שיכולים להתנועע ברוח, דבר שמעניק צל ובנוסף יש לו אפקט מרגיע.

 

שמשיות גדולות

אם שטח הפטיו שלכם גדול מאוד, מומלץ לשקול התקנת שמשיה כפולה. מטרת שתי החופות היא לספק הצללה כפולה עם בסיס של מוט אחד בלבד. השמשיה הכפולה כוללת מוט טלסקופינג, כך שניתן יהיה להעלות או להוריד אותה אם מתחשק לכם להדגיש את יופי התפאורה בפטיו, כמו השולחנות והכיסאות היפים ועוד.

אם אתם מחפשים פיתרונות הצללה לפטיו שלכם, אלה יהיו המבנים המתאימים ביותר, הן מבחינת המראה והן מבחינת הפונקציות השימושיות שלהם.

חפשו עוד היום את מבנה ההצללה שישדרג לכם את המבנה, ואם זה עסק, אתם כנראה תרגישו איך תנועת הלקוחות הולכת וגדלה.

 

סגירת תפריט