החבר הפרוותי שלך: מבט על תעשיית התכשיטים עבור חיות מחמד

החבר הפרוותי שלך: מבט על תעשיית התכשיטים עבור חיות מחמד

כתבה זו נכתבה בשיתוף מומחי היהלומים של "מיליון יהלומים".

בגדי מעצבים, מזון אורגני, מיטות מבד קטיפה ושרשראות היהלומים המשובחות ביותר שכסף יכול לקנות – כל אלה נשמעים כמו פריטים שניתן למצוא בחייה של אושייה חברתית בבוורלי הילס, לא כך? נכון ככל שזה לא יהיה, כל המוצרים האלה מעוצבים במיוחד עבור חברינו הפרוותיים, כלבים וחתולים. לדברי נשיא ומנכ"ל האגודה האמריקאית למוצרים של חיות מחמד (APPA), האמריקאים שברו שיא חדש של 56 מיליארד דולר בהוצאות על חיות המחמד שלהם. בעוד שמזון וטיפול וטרינרי היוו כמחצית מכלל ההוצאות, הקטגוריה שנקראת "הוצאות אחרות" (אשר כוללת בגדים, תכשיטים, הדרכה וטיולים לחיות מחמד) למעשה גדלה בקצב מהיר מאוד. "אנשים מפנקים את חיות המחמד שלהם יותר מאי פעם, והיצרנים והעסקים מציעים מוצרים חדשים, וכן שירותים והזדמנויות נוספים כדי לענות על הצרכים והרצונות שלהם, החל מצעצועים אינטראקטיביים וחדשניים וכלה בטיול לכלבים, מעונות יום ומלונות ידידותיים לחיות מחמד, מסעדות וחברות תעופה."

 

כמה מסכום הכסף האדיר הזה בעצם מבוזבז על תכשיטים לחיות מחמד? זה לא ברור, אבל אם לכלב שלך יש טעם רק לדברים הטובים ביותר שיש לחיים להציע, אתה יכול למצוא את עצמך מוציא יותר משלושה מיליון דולרים עבור קולר מותאם אישית. הקולר הידוע בשם Amour Amour, ומכונה גם "הקולר היקר ביותר בעולם", כולל 1,600 יהלומים במשקל כולל של 56 קראט. בעוד שהקולר עשוי לשקול לא מעט, היה סמוך ובטוח שעור התנין הגמיש יהיה נוח למגע עם הצוואר.

 

אינך מולטי מיליונר? אל דאגה, יש הרבה אפשרויות זולות יותר אם אתה עדיין רוצה קצת בלינג למראה של החבר הכי טוב שלך. ישנן שרשראות פנינים מזויפות עם קישוטי קריסטל משובצים שעולות פחות מחמישים דולר, וקולר עור קטן ומשובח עולה כשלושים דולר. חושב שתכשיטים זוהרים אלה מתאימים רק עבור נשים? תחשוב שוב. קיימות מספר חברות המתמחות ביצירת קולרים מותאמים אישית בעיצוב עבה עבור מראה גברי יותר.

 

בחברה שלנו היום, חיות מחמד הן חלק מהמשפחה. אפילו בזמנים שבהם המצב הכלכלי קשה, רוב בעלי חיות המחמד מנהלים את כספיהם כך שיוכלו לספק את "הילדים בעלי ארבע הרגליים". לא זו בלבד שהם מבטיחים שתמיד יהיה מספיק אוכל ופינוקים, אלא הם גם מפרישים כספים כדי להיות מסוגלים להרשות לעצמם כמה בגדים חמודים, צעצועים חדשים, או חטיפים אורגניים. למעשה, הסקרים מראים כי מעל שמונים אחוזים מבעלי חיות המחמד רוכשים מתנות עבורן בהזדמנויות מיוחדות.

 

ומה עם חיית המחמד שלכם? מתי בפעם האחרונה הענקתם לה צעצוע או תכשיט יפה? אף פעם לא מאוחר, ואתם גם לא ממש זקוקים לסיבה מיוחדת לעשות זאת.

סגירת תפריט