האם מין יכול להחליף את שגרת האימונים הרגילה שלך?

האם מין יכול להחליף את שגרת האימונים הרגילה שלך?

אין דרך לעקוף את זה; גופים זקוקים להתעמלות כדי להישאר בריאים. שילוב של אימוני משקולות ואימון אירובי עולה לחיים ארוכים ובריאים יותר נפשית ופיזית.

 

רשימת הדרכים להיכנס לכושר היא אינסופית. יש אנשים שרצים, חלק לוקחים יוגה או מצטרפים לקבוצת כדורגל חברתית. אבל לפעמים שיעורים וספורט מתוזמנים נראים כמו עבודה רבה, וזה יכול להיות קשה להניע את עצמך להיכנס לכושר כשאתה מרגיש שאתה עובד במקום לעשות כיף.

 

ובכן כולנו יודעים דרך אחת ליהנות. אבל האם אתה באמת יכול לשקול סקס כחלק קבוע ממשטר האימונים שלך? כן, בעצם.

 

ישנם שני חלקים של כל משטר התעמלות שכולם צריכים לעשות:

 

אימוני אירובי ומשקל.

פעילות אירובית מעלה את הדופק, מה שמחזק את הלב, את הדם שלך זורם מהר יותר ומעביר יותר חמצן לכל חלק בגוף. זה טוב עבורך כמעט מכל הבחינות. זה מונע מפלאק להיצמד לדפנות הפנימיות של העורקים שלך. זה מונע ממך להיות עודף משקל, עם כל ההפרעות ובעיות ההערכה העצמית שיכולות לגרום. זרימת חמצן משופרת שומרת על לחץ נמוך, חדות נפשית גבוהה ואנרגיה זורמת.

 

אימוני משקולות מיועדים במיוחד לחיזוק שרירים. ככל שיש לך יותר תאי שריר, כך חילוף החומרים שלך יהיה גבוה יותר, כלומר תשרוף יותר שומן וקלוריות ופחות סביר שתעלה במשקל. ככל שהשרירים שלך חזקים יותר, כך פחות סביר שיהיו לך בעיות במפרקים שהם תומכים בהם (טיפולי פיזיותרפיה עוסקים לעתים קרובות בחיזוק השרירים סביב מפרק מוחלש), וכאשר תהיה לך יותר סיבולת גופנית.

 

אז איך סקס משתלב בתרגילי אירובי ומשקל?

בשתי דרכים חשובות.

ראשית, סבב יחסי מין טוב ישמור על קצב פעימות הלב שלך. הדופק שלך מרים, אתה נושם מהר יותר, אתה מזיע, אתה לא מפסיק לזוז. זה פעילות אירובית. אם אתה יכול לשמור על רמת פעילות זו למשך 20 דקות, עמדת בדרישת האימון האירובי היומי שלך. אם אתה יכול לעשות זאת שלוש פעמים בשבוע, זה יכול לכסות את הדרישה האירובית שלך לשבוע.

 

שנית, לסקס יש השפעה על משמעת המשקל שלך, אבל זה קצת פחות ישיר. אצל גברים ונשים כאחד, אימון משקולות מעלה את רמות הטסטוסטרון בדם – וזה מביא לעוררות. אנשים רבים מגלים שהאימון, במקום לעייף אותם, מעורר אותם במצב רוח מהיר יותר כמעט מכל דבר אחר. בנוסף להורמונים הנוספים המציפים את הדם שלך, האימון גורם לך להראות נהדר ולהרגיש טוב עם גופך. אם אתה מרגיש סקסי, אתה תהיה פחות מעוכב בזמן סקס. ואם אתה יודע שאתה נראה טוב, אתה תהיה בטוח ואסרטיבי כשאתה עם הבחור או האיש המיוחד הזה.

 

סקס ופעילות גופנית: זה אחד מאותם מחזורים מדהימים. עוד אימון במשקל מוביל לתשוקה רבה יותר שמובילה לאחת הצורות הטובות ביותר להתעמלות … יותר סקס! אז אל תכבה אותו יותר. לחיים בריאים וחיי מין פנטסטיים, התחל להתאמן … בחדר השינה! ניתן לרכוש צעצועי מין באתר: https://bunnyboo.co.il/

 

סגירת תפריט