שערים חשמליים – כיצד להתגבר על מפלסי קרקע קשים

שערים חשמליים – כיצד להתגבר על מפלסי קרקע קשים

זה היה פרויקט שער חשמלי מעניין באחוזת וונטוורת ', וירג'יניה ווטר, סורי.

 

שביל הנכס היה ממוקם על גבעה תלולה מאוד, אם כי רוחב הפתיחה של שביל הגישה היה פחות מ- 3900 מ"מ, ונפילה מצד אחד ביותר מ- 400 מ"מ. יש להתאים שערים ברמה מוחלטת או שגיאומטריה של הציר לא תתיישר והמערכת לא תעבוד כראוי. כמה שיותר מפעילי השערים יתבלו הרבה יותר מהר מכיוון שהם מתוחים יותר מכיוון שהם לא נעים בתנועה לינארית יעילה.

 

הדרך הקלה ביותר להתגבר על תרחיש זה היא להעלות את דפי השער על בלוקים או כלונסאות, זה בדיוק מה שרוב מתקני השערים היו עושים, עם זאת מבחינה אסתטית זה נראה נורא שכן עלה שער אחד יהיה פער של 400 מ"מ מתחתיו.

 

דייוויד ויירה – מעצב מוביל בחברת רנלנד פאוורגייטס בע"מ עיצב מערכת זו עם מעקה תחתון זוויתי, כך שאם עלה אחד היה ארוך יותר בגובהו הם ברמה גמורה בחלקו העליון. לכן השערים עקבו אחר קווי המתאר של הכביש ונתנו את האשליה שהקרקעית הייתה גובהה. תלינו את השערים מעמודים ולא מעמודים, מכיוון שזה גם הרחיק את העין מהטיפה ועזר לסגור את השערים בין המעקות הסמוכים.

 

מדובר בפרטים קטנים כמו זה שמשפיעים על המראה והתחושה הכללית של מערכת השער – והמומחיות הזו נובעת מהניסיון. הערך שאנו מוסיפים ללקוחות הוא קשר עסקי המבוסס על אמון, אנו מציעים שירות עיצוב וניהול פרויקטים מלא, זהו תהליך יסודי בכדי שיהיה נכון בדיוק.

 

אתם משתפים פעולה איתנו במקום לשלם עבור שירות קבלן זול שפשוט יתאים וגימור לקצה נמוך – הוא ייראה זול ולכן מגלה מתוך הערעור והערך האסתטיים, שערים זולים הם היקרים ביותר – אנו בונים את מערכות השער שלנו כבר 15+ שנים.

 

אם יש לך שביל יוצא דופן ואינך חושב ששערים חשמליים הם דבר אפשרי, עליך לדבר איתנו – יש לנו מומחיות של שנים רבות בתכנון מערכות שער חשמליות שיכולות להתלהב לפתיחת גבעות, להחליק סביב פינות ולדבוק כשמרחב הוא פרימיום. אנו מתמחים בהתקנות שערים חשמליים קשים שחברות רבות אחרות היו מסתלקות מהן.

סגירת תפריט