מאווררי תקרה לבית שומרים על קור רוח בבית במהלך הקיץ

מאווררי תקרה לבית שומרים על קור רוח בבית במהלך הקיץ

כשהטמפרטורות מתחילות לעלות והקיץ מתקרב: אי אפשר שלא לחשוב על השאלה שמעסיקה אנשים רבים: איך אפשר לשמור הכי טוב על קירור הבית בקיץ הזה? 

גם אם התקנתם מערכת מיזוג אוויר משוכללת, יתכן שכדאי לשקול הוספת כמה מאווררי תקרה נהדרים, מכמה סיבות: הם מאפשרים לכם לשלוט על הטמפרטורה בחדר, מה שאי אפשר לעשות עם מערכת מיזוג אוויר מרכזית; הם חסכוניים יותר באנרגיה; והכי חשוב, הם יאפשרו לכם לחסוך כסף בחשבונות החשמל החודשיים שלכם.

עיצוב מאווררי תקרה לבית עבר דרך ארוכה לאורך השנים, והיום ניתן למצוא בקלות כמה אופציות מסוגננות על פני מגוון רחב של טווחי מחירים. הנה הדגמים האהובים היום על בעלי בתים רבים, תוך התמקדות בסגנונות ותקציבים שונים.

מאווררי תקרה לבית בסגנון מודרני

לבתים עם עיצוב מודרני, מאווררי תקרה מודרניים הם בחירה מצוינת. העיצוב האווירודינמי שלהם מציב אותם בצד היקר יותר, אבל הם נחשבים כקלאסיקה שסביר להניח שתישאר בביתכם עוד שנים רבות.

אלו הם מאווררים ייחודיים שמזכירים את הפרויקטים במדעים בבית הספר, כשהתבקשתם ליצור דגמים של כל כוכבי הלכת. העיצוב יוצא הדופן אומר שאתם יכולים בקלות לגרום לחלל שלכם להתבלט, כי הם מתאימים היטב לחללים גדולים יותר.

מאווררים עם מנוע טורבו

מאווררים ממתכת עם מנוע טורבו הם עדכון חדש בעיצוב מאווררי תקרה לבית. הם סופר ידידותיים לתקציב ועובדים טוב עם כמעט כל סגנון של עיצוב. הם כוללים גם תאורה מודרנית.

אפשר למצוא מאווררים עם מנועים חזקים בסגנון עיצוב פשוט, אך עם אלמנטים מעודכנים של להבי עץ וניקל מלוטש, שמביאים להם רעננות שלא תמצאו אצל מאווררים סטנדרטיים. אבל הסגנו די פשוט, כך שהם אינם מפריעים לאף אלמנטים עיצוביים אחרים בחדר.

מאווררי תקרה קלאסיים

אם הסגנון שלכם נוטה יותר לעבר עיצוב פנים קלאסי, מאווררי תקרה לבי בעיצוב קלאסי עשויים להתאים לכם. המאוורר עצמו מסתתר מתחת לגוף התאורה של הנברשת, כך שאולי אפילו לא תשימו לב אליו אם תסתכלו למעלה.

וזה לא הכול, מאוורר זה מיינן את האוויר שלכם, כך שהוא למעשה משפר את איכות האוויר של הבית שלכם.

מאווררים עם גופי תאורה

מאווררי תקרה אלו מקנים אווירת דקו והם באמת ייראו נהדר בחלל שמעוצב בסגנון עיצוב פנים וינטאג', והם כוללים גוף אורה יפהפה מזכוכית.

מאווררי תקרה לבית בסגנון תעשייתי

אלו הם מאווררי תקרה קטנים בהשראת עיצוב תעשייתי, אשר יראו נהר בחללים קטנים יותר. הם גם יעדו טוב אם יש לכם חללים גדולים יותר ואתם רוצים להתקין כמה מאווררים קטנים על התקרה. הם מגיעים בגימור ניקל סאטן, ברונזה מואר או בגימור ברזל טבעי.

לאנשים שנוטים לעיצוב פנים מודרני, יש נטייה להעדיף את סגנון המאווררים התעשייתיים המלוטשים, שכוללים שלט רחוק וגוף תאורה מובנה שניתן לעמעום.

 

סגירת תפריט