כיצד להשתמש בקופונים בדרך הנכונה

כיצד להשתמש בקופונים בדרך הנכונה

קופון אינו כרטיס בכיוון אחד מחוץ לחובות, אך ישנן דרכים להשתמש בקופונים לטובתכם מבלי ליפול קורבן לטקטיקות הקמעונאים.

 

המומחים של https://nau.co.il/ ריכזו עבורכם את המידע:

 

  1. התאימו אותם לאורח החיים שלכם. בניגוד לדעה הרווחת, לא בהכרח צריך לקנות בכמויות גדולות כדי לראות חיסכון. שלבו קופונים בשגרה הרגילה שלכם.

"זה דבר כל כך פסיכולוגי," אומר פאביני. "אני חושב שאנשים מתייאשים. הם פשוט מרגישים שהם צריכים לשדוד את פיטר כדי לשלם לפול ולחיות את המשכורת על המשכורת. המציאות היא שבתקציב החודשי שלך יש דברים מסוימים שבאמת יש לך שליטה עליהם. אולי אין לך שליטה על המשכנתא שלך או על שכר הדירה שלך, או על שכר הלימוד של הילדים שלך או על טיפול בילדים, אבל יש לך שליטה על מה שאתה מוציא על מצרכים, מוצרי טיפוח אישיים, בידור ונסיעות. "

  1. חפש אותם בכל מקום. אתה עדיין יכול למצוא קופונים בעיתון יום ראשון, אבל הם גם הרבה מקומות אחרים. התחל על ידי חיפוש Google בשם הקמעונאי בתוספת המילה "קופון לאמזון". תגלה שחלק מהאתרים מוקדשים לצבירת מבצעים מכל רחבי האינטרנט, ויש אפילו אפליקציות שמספקות התראות על הצעות סמוכות.
  2. קבל תגמול על הנאמנות שלך. לפעמים, היצרנים ישלחו לך דברים בחינם פשוט כדי לספר להם כמה אתה אוהב את המוצר שלהם. Fobes אמרה שהיא הכינה רשימה של המותגים האהובים עליה, ואז שלחה ליצרנים הודעות דוא"ל להודות להם על המוצרים שלהם. במקרים מסוימים, היא קיבלה שוברים בתמורה.
  3. לפתח תהליך. אם אתה באמת רוצה לעשות שקע בחשבונות החודשיים שלך, ערוך הנחות. לדוגמה, הירשם לתכנית נאמנות בחינם של חנות כדי לצבור נקודות תגמול בזמן שאתה קונה, והצטרף לחבר באתר החזר כספי כגון Ebates.com או BeFrugal.com כדי להרוויח מזומנים נוספים על הרכישות שלך. לאחר מכן שלב קופונים במידת הרלוונטי. שימוש בשקידה בכל דרכי התגמול האפשריות יכול להיות זמן רב, אך זה מועיל כשאתה קונה באותה חנות באופן קבוע.
  4. התחל בקטן. חלק מהקופונים עשויים לחסוך לך סכום קטן בלבד, אך לא להתייאש. דולר כאן ודולר שם יכולים להסתכם לאורך זמן. חשוב על זה כעל דולר או שניים פחות ממה שהיית מוציא אחרת. בדוק את החיסכון הכולל שלך בחודש או בשנה במקום במסע קניות אחד.

"התחל בקטן ותתחיל לראות את ההתקדמות כשאתה לומד כיצד לעקוב אחר מחזורי המכירות שלך, ללמוד כיצד לשים קופונים עם מכירות, ליצור מלאי שלך ולמצוא את ההנחות", אומר פובס. "הדברים הקטנים האלה מתחילים לבנות זה על גבי זה, ממש כמו לגו. הם סוג של לחץ יחד. כשאתה לוחץ עליהם יחד, המגדל שלך הולך וגדל, וככל שהמגדל שלך גדל, כך גדל החיסכון שלך. "

סגירת תפריט