You are currently viewing שלבים להכנת תקציב לחופשה הבאה שלך

שלבים להכנת תקציב לחופשה הבאה שלך

אחרי שביליתם את רוב זמנכם בבית במשך יותר משנה, כנראה שאתם יותר ממוכנים לצאת לחופשה. אבל בואו נודה בזה – חופשה יכולה להיות די יקרה.

 

החופשה הממוצעת לאדם אחד מסתכמת ב-1,145 דולר. אז כדי שמשפחה בת ארבע תצא לטיול, אתה יכול לצפות לשלם יותר מ-4,500 דולר בסך הכל. זה אפילו לא סופר את העלויות הבלתי צפויות שיופיעו בהכרח כשאתה מטייל.

 

לפעמים, יציאה לחופשה יכולה להרגיש כמו מותרות שאינך יכול להרשות לעצמך. אבל חשוב לקחת זמן כדי להירגע מדי פעם. ואם אתם מתכננים מראש, מימון חופשה נחמדה הוא בר ביצוע.

 

אני מאמין גדול בתכנון ההוצאות הגדולות שלך. כאשר אתם מתחילים להתכונן לטיול גדול מראש, אתם מבטיחים שתוכלו לשלם עבורו במזומן ולא תצטרכו להסתמך על כרטיסי אשראי.

 

המומחים של PROMOCODE1 ריכזו עבורכם צעדים שתוכלו לנקוט כדי לתקציב את החופשה או הטיול הבא שלכם.

1. בחר את היעד שלך

הצעד הראשון הוא להחליט היכן אתם רוצים לנפוש. הסיבה לכך היא שהמיקום שלך יקבע במידה רבה כמה תחסוך לטיול. תזדקק לתקציב שונה לחופשה בת שבוע בהוואי מאשר לטיול בסופי שבוע.

 

אם אינך בטוח לאן אתה רוצה ללכת, אבל יודע שאינך רוצה לבזבז יותר מדי, נסה לחפש בגוגל את "החופשות המשפחתיות הזולות ביותר בארה"ב. זה יכול לעזור לך להמציא כמה מקומות נופש מותאמים לתקציב שכל המשפחה שלך תיהנה מהם.

 

לאחר שבחרתם את היעד שלכם, תרצו להחליט על תאריך. זכור כי מיקומים מסוימים יהיו יקרים יותר לביקור בשעות שיא התיירות. אז אם אתה יכול לבקר במהלך העונה מחוץ, אולי תוכל לחסוך קצת כסף.

2. בוא עם יעד חיסכון

עכשיו כשאתה יודע לאן אתה רוצה להגיע, הגיע הזמן להגדיר יעד חיסכון ולהתחיל לתכנן איך תעמוד ביעד שלך. באופן אידיאלי, תתחיל לתכנן זאת זמן רב מראש כדי לתת לעצמך מספיק זמן כדי לעמוד ביעד שלך.

 

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להחליט כמה אתה רוצה לחסוך ואז לעבוד אחורה כדי להגיע ליעד שלך. לדוגמה, אם אתה מנסה לחסוך $2,500 לטיול, ויש לך 12 חודשים לחסוך, אז אתה יכול לתכנן לחסוך בערך $200 לחודש לשנה הבאה.

 

אם אתה רוצה לוודא שאתה עומד בתוכנית שלך, אז אני ממליץ להקים חשבון חיסכון נפרד לטיול שלך. חפשו חשבון שאינו גובה עמלות כלשהן, והתחילו להעביר כסף כדי לחסוך לטיול שלכם. באופן אידיאלי, זה יהיה חשבון שלא תראה כל יום, כך שלא תתפתו להוציא את הכסף.

 

ברגע שאתה יודע את יעד החיסכון החודשי שלך, מומלץ להגדיר העברה אוטומטית מדי חודש. כך תמשיך לחסוך מבלי שתצטרך לחשוב על זה.

 

איך אתה מגלה כמה להשיג את יעד החיסכון שלך? כאן נכנס לתמונה תקציב מדומה.

 

התחל לרשום את כל מה שמגיע עם הטיולים – כרטיסי טיסה, רכב שכור, מלון, אוכל, כיף, קניות וכו'. התחל לחקור את היעד אליו אתה רוצה לנסוע ותבין איך המחירים נראים עבור כל קטגוריה אחרת. משם, יהיה לך מספר גס לשחק איתו שייתן לך מושג טוב על כמה תצטרך לחסוך.

3. התחל לחפש עסקאות

ברגע שאתה יודע לאן פניך מועדות וכמה אתה מתכנן לחסוך, הגיע הזמן להתחיל לחפש דילים לטיולים. אני ממליץ לחפש קופונים והנחות בבוקינג מאתר נאו.

 

חשוב לציין שלא כל היעדים מציעים חבילות הכל כלול, ולפעמים הן לא יכולות להיות הטוב ביותר עבור הכסף שלך. הקפד לעשות מחקר ולחקור את כל האפשרויות שלך כדי להבטיח שאתה מקבל את העסקה הטובה ביותר שקיימת.

 

כאשר אתה רוכש חבילה, ההוצאות הגדולות ביותר שלך כמו כרטיסי טיסה ולינה מכוסות. אולי אפילו תמצאו עסקה שמכסה גם הובלה. זה יחסוך ממך את הצורך לחפש את המבצעים הנמוכים ביותר על טיסות וחדרי מלון.

 

חפש חבילה שמתאימה ליעד החיסכון שלך כדי שלא תחרוג מהתקציב. למקומות כמו מקסיקו והמדינות הקריביות, אני ממליץ בחום לבדוק את חבילות הנופש הכל כלול הכוללות שתייה ואוכל.

 

זה יחסוך לך כל כך הרבה כסף על אוכל ומשקאות במהלך השהות שלך. כמובן, חבילות הכל כלול יכולות להשתנות מאוד, אז ודאו שאתם מבינים בדיוק מה כלול קודם.