אילו תכשיטים מתאימים ליהלומים? קבלו 5 טיפים

אילו תכשיטים מתאימים ליהלומים? קבלו 5 טיפים

אתן אוהבות את תכשיטי היהלומים שלכן. בנוסף להם, יש לכן גם המון תכשיטים תואמים אחרים. עד כאן הכל בסדר, אבל הבעיה מתחילה כשאתן מנסות להתאים בינם לבין תכשיטי היהלומים, כי אז אתן מרגישות שהם פשוט לא הולכים יחד. לנסות להתאים ביניהם יכול להיות דבר לא פשוט, עם זאת, לא מדובר בניתוח מוח. שילוב והתאמת תכשיטים שונים יכול להיות קל אם אתן יודעות מה אתן עושות. רוצות לדעת עוד? 

 

פנינו למומחים של מיליון יהלומים שיעזרו לנו בנושא, והנה 5 טיפים שהם אמרו לנו שיעזרו לכן להבין מה אפשר להתאים ליהלומים האהובים עליכן:

 

  1. עוד יהלומים! ברור שאין דבר כזה "יותר מדי יהלומים". בהחלט אפשר להגזים איתם, כך שאם אתן כבר עונדות תכשיט אחד גדולה או רועש, ייתכן שתרצו לשלב עימו יהלומים קטנים יותר, פשוטים יותר. לדוגמה, אל תלבשו אף פעם טיארה עם עגילי טיפה תלויים. בחרו במקום זאת בעגילים צמודים.

 

  1. פנינים. פנינים הן המתנה הקלאסית, והן ילכו עם כל דבר. יהלומים אינם יוצאים מן הכלל כאן. רק שימו לב שאתן עונדות אותן עם טוויסט מודרני או שתסתכנו בלהיראות כאילו פשטתן על ארון התכשיטים של סבתא.

 

  1. אבני חן אחרות. בניגוד לאמונה הרווחת, אינכן צריכות להימנע מענידת אבני חן צבעוניות בשילוב עם תכשיטי יהלומים. הערת האזהרה היחידה היא שאתן תרצו שהיהלומים יהיו במרכז תשומת הלב, לכן כדאי שתוודאו כי האבנים הצבעוניות שלכן מבליטות את היהלום במרכז, שהוא גדול יותר.

 

  1. מתכות יקרות. מי אמר שאתן צריכות לקשט יהלומים עם אבנים אחרות? לפעמים מתכות יקרות שנבנו באופן מורכב יכולות להוות תחליף נהדר לאבנים. אם אתן עונדות שרשרת יהלום וטבעת, התאימו להן צמיד זהב לבן, או בחרו בשרשרת קטנה מזהב, עם עגילי יהלומים גדולים יותר. המראה הזה ייראה הרבה יותר מתוחכם מערימה של תכשיטים נוצצים.

 

  1. שום דבר. צוואר עירום זה באופנה, כך שאם יש לכן זוג עגילים וצמיד משגעים, דלגו על הקישוטים הנוספים ושמרו על מראה פשוט. הראו במקום זאת את עורכן היפה.
סגירת תפריט