רעיונות עיצוב פרגולה לשנת 2019

רעיונות עיצוב פרגולה לשנת 2019

חגגו את השנה (ואת האורחים שלכם) עם חצר שמתהדרת בפרגולה מדהימה. גדולים או קטנים, אנו מכסים כמה מהרעיונות לעיצוב פרגולה הפופולריים והמדהימים ביותר עבור החלל שלכם.

 

ירוק בעיניים

2019 מעלה לאור הזרקורים את האדמה בתוספת הצבעים ירוק וכחול, אז הראשון ברשימת הרעיונות שלנו לשיפור השטח החיצוני שלכם הוא הוספה של ירוק לפרגולה. לא ירוק קודר אלא עליז. ולא, אתם לא צריכים לצבוע את המבנה בירוק.

 

חשבו על להחליף את ציפיות הכריות הישנות שלכם עם ציפיות ירוקות כדי להעניק לפרגולה שלכם מראה רענן ומחודש. אל תגבילו את עצמכם רק עם הכריות. אם יש לכם ספת נצרים לבנה, תוכלו גם להוסיף לה אופי ואסתטיקה על ידי שינוי הבד. ירוק יגרום לספה שלכם לבלוט ולהיראות מעניינת יותר.

 

לשמוע את הציוצים

הפכו את הפרגולה או סוככי הזרועות שלכם למעניינים עוד יותר על ידי תליית כלוב ציפורים על אחת הקורות. זה תלוי בכם אם אתם רוצים שזו תהיה רק ​​יצירה דקורטיבית או שבאמת תכניסו לשם ציפורים. אם אתם רק רוצים להשתמש בכלוב לקישוט, אתם יכולים לקנות אחד קטן ולהניח אותו במרכז השולחן שלכם או על הרצפה. אבל אל תפחדו לקנות אחד גדול שתוכלו למקם אותו בכל מקום בפרגולה שלכם. לקבלת השראה, חפשו כמה רעיונות יצירתיים באינטרנט.

 

מצד שני, אם ברצונכם שיהיו בכלוב ציפורים כחיות מחמד, דאגו לנקות אותו באופן קבוע. הדבר האחרון שאתם צריכים בנווה המדבר בחצר האחורית שלכם זה ריח של קקי של ציפורים.

 

תנו לזה לזרום

רעיון נוסף לעיצוב הפרגולה התלויה ברשימה שלנו הוא תוספת של וילונות. הוסיפו נופך של יוקרה ורככו את מראה המבנה שלכם עם וילונות זורמים לבנים.

לא שזה רק נהדר מבחינה אסתטית לפרגולה שלכם, אלא שוילונות יכולים לשמש גם שכבת הגנה נוספת מהשמש. בערבים רומנטיים, תוכלו להשתמש בוילונות עבור פרטיות.

 

דפוסים משולבים

דפוסים משולבים היו ענקיים בשנת 2017, והם עדיין גדולים השנה. אם יש לכם ספה מונוכרומטית מתחת לפרגולה שלכם, אתם יכולים לעשות אותה מעניינת יותר עם שמיכה בדוגמת טלאים. שוב, אל תגבילו את הדמיון שלכם עם זה. חשבו על השטיחים, הוילונות ומפות השולחן שלכם.

 

ריהוט מחומרים דמויי עץ או עור

תשכח מהדבר האמיתי. השנה, רהיטים דמויי עץ או עור הם ה-דבר. מעצבי בתים מכירים באמינות ובמחיר הסביר של חומרים אלה לעומת החומרים האותנטיים וזו הסיבה שהם הופכים להיות בחירה פופולרית. ישנם טונות של רהיטי גינה זולים הכולל חומרים דמויי עץ או עור.

 

פרגולה חיה

החיו את הפרגולה שלכם על ידי שתילת צמחים באזור שלה. אתם יכולים ליצור קיר חי על הקיר הסמוך לפרגולה שלכם כדי לגרום לכל החלל להתעורר לחיים.

 

מומלץ לשתול צמחים מטפסים על בסיס הפרגולה שלכם ולתת להם לצמוח עד שהם יוצרים חופה ירוקה. יש המון צמחים מטפסים שתוכלו לבחור מהם. חלק מהצמחים הפופולריים ביותר הם ויסטריה, יערה ותהילת הבוקר.

סגירת תפריט