אפשרויות שונות של שמשיות לבתי עסק

אפשרויות שונות של שמשיות לבתי עסק

אומרים שהעסק אטרקטיבי יותר אם החזית שלו מצליחה למשוך את תשומת ליבם של עוברי אורח. אפשר לעשות זאת במגוון דרכים, אבל הרעיון הוא אותו רעיון. הרי שגם אתם לא תיכנסו לבית קפה שנראה כמו חנות מוזנחת לפני סגירה. אם אתם רוצים למשוך לקוחות נוספים אל העסק שלכם, לא משנה מה אתם מוכרים – מומלץ שתטפחו את החזית החיצונית שלו על מנת שיסביר פנים לכולם.

בכתבה זו תוכלו להיווכח במגוון רחב של שמשיות לגן ולבריכה, ובתועלת שהן יכולות להביא לעסק שלכם.

 

שמשיה לעסק: צורה וגודל

הדברים הראשונים שיש לקחת בחשבון הם הצורה והגודל של השמשיה שאתם מעוניינים בה לעסק שלכם. אם אתם מתכננים לשים שולחנות פיקניק קטנים או שולחנות אוכל בודדים, אולי כדאי לרכוש שמשיה אחת עבור כל אחד מהם. עם זאת, אם השמשיה משמשת רק עבור הכניסה לבית העסק, בטח תעדיפו צורה מלבנית שיכולה לכסות את הנתיב או שביל המוביל לתוכו.

 

שלוש הצורות העיקריות הן מתומן, מרובע ומלבן. צורות אלה יכולות להגיע בגדלים שונים, המכסים בכל מקום בין 7 מ"ר ל-17.40 מ"ר בהתאם לצורה, וברוב המקרים מיועדים לשימוש מסחרי טיפוסי. עם שמשיה צד תוכלו אפילו למקם ולסובב אותה לפי הצורך, מה שמאפשר לכם גמישות רבה בשימוש.

 

שמשיות לבתי עסק נועדו לשמש באופן קבוע באזורים ציבוריים רבים, ולכן חשוב מאוד לבחור את הבסיס הנכון. ישנם שני סוגים עיקריים של בסיסים לשמשיות: בסיס שמחובר למטה באמצעות בורג, ובסיס שמחובר לרצפה.  האחרון אומר שאתם צריכים להיות הבעלים של השטח סביב בית העסק כדי שתוכלו לקבע בסיס כזה. שני סוגי הבסיסים האלה יבטיחו שהשמשיות שלכם לא יתנדנדו מצד לצד בעת השימוש. את הבסיסים ניתן להסיר בעת הצורך.

 

אם אינכם יכולים לקבל אישור לקדוח לתוך הרצפה, ייתכן שתרצו לשקול שמשיות ניידות. הבסיסים שלהן על גלגלים עם בלמים שניתן בקלות להפעיל בעת הצורך. השמשיה ממוקמת על הבסיס ואתם יכולים להסיע אותה לכל מקום שבו אתם זקוקים לה. זה לא דורש עבודת התקנה מסובכת, היא פשוטה לשימוש ויש לה את הפונקציונליות הנוספת של היותה ניידת.

 

צבעי שמשיות לעסק

בחירת הצבע הנכון היא בדרך כלל משימה שאמורה להיות מוטלת על צוות העיצוב שלכם. אבל אם בא לכם לשמור את זה פשוט, תוכלו לבחור בצבעים שמתאימים לעסק שלכם. שילוב של צבעים נכונים חשוב כדי לעזור לשמשיה המסחרית שלכם להתבלט בצורה חיובית. השמשיות צריכות להשתלב היטב עם שאר העיצוב שלכם ולא בניגוד אליו, אחרת הן יתבלטו יתר על המידה.

 

החופה עשויה מבד שהוא לחלוטין עמיד בפני מים ולכן אתם לא צריכים לדאוג לעמידות של השמשיה או לדהיית הצבעים שלה. ניתן בקלות לשטוף את החופה עם חומר ניקוי וקצת מים. כמו כן, ישנם כיסויים לבחירה כדי שתוכלו לשמור על השמשיה שלכם בטוחה מפני פגעי מזג האוויר כאשר היא איננה בשימוש.

 

נורות LED לשמשיה מסחרית

תכונה מיוחדת של שמשיות מסחריות היא היכולת להוסיף נורות LED. מדליק, לא? זו דרך נהדרת להאיר אזורים מסוימים והיא פשוטה מאוד לשימוש. צריכת החשמל הנמוכה של נורות LED וחיי הסוללה הארוכים מאוד הם יתרונות משמעותיים עבור העסק שלכם. הנורות יכולות בקלות להידלק ברגע שהשמשיה נפתחת במלואה, רק מומלץ לזכור לכבות אותן לפני סגירתה.

 

הוספת נורות LED יכולה להאיר שבילים לעסק שלכם, ולתת לסועדים תוספת של תאורה שתגרום להם ליהנות מחווית האוכל שלהם עוד יותר. שמשיות מסחריות הן תוספת מושלמת לכל בית עסק שפתוח עד השעות המאוחרות, כמו בתי קפה, ברים ומסעדות.

סיכום

אביזר פופולרי שיכול לעזור לכם לשדרג את מראה העסק הוא שמשיה יפה בצבעי המותג שלכם. לא רק שהיא תשמש אתכם לצורך הגנה על הלקוחות הפוטנציאליים שלכם מפני גשמים וחום השמש, אלא שהיא גם פותחת בפניכם אפשרויות להארחה בחוץ, שפופולרית במיוחד במהלך עונת הקיץ.

סגירת תפריט