You are currently viewing טיפים וטריקים שיעזרו לך לחסוך בחשבון המים שלך

טיפים וטריקים שיעזרו לך לחסוך בחשבון המים שלך

מכיוון שחשבון המים שלך כנראה אינו אחד ההוצאות היותר יקרות שלך, לעתים קרובות מתעלמים ממנו כשמדובר במציאת דרכים לחסוך כסף! נצלו את הטיפים הללו לחיסכון בכסף ואולי תופתעו מה ההשפעה שיש להם!

 

כולנו עוסקים לעזור אחד לשני במסע שלנו לחופש כלכלי, אז ריכזנו עבורך כמה מהדרכים הטובות והיעילות ביותר לחסוך כסף בחשבון המים שלך, ממש כאן, הכל במקום אחד! ובכן… למה אתם מחכים!? בואו נתחיל!

המומחים של https://renewalcoupons.info/ ריכזו עבורכם את המידע:

כיצד לחסוך בחשבון המים שלך?

אל תחמיצו שנייה של חיסכון! השתמש בטיפים הסופר קלים והחינמיים האלה כדי להתחיל לחסוך כסף בחשבון המים שלך היום. כל שקל נחשב!

 

 • כבה את המים בעת צחצוח שיניים – נאמר שאתה מבזבז 200 ליטר בחודש כאשר אתה לא מכבה את המים!! וואו!?
 • קח מקלחת קצרה – דלג על האמבטיה המרגיעה. אם אתה פשוט חייב את זה, התחייב לקחת רק 2-3 אמבטיות בשבוע ולהתקלח בשאר הימים!
 • שמור את המים הנוספים – בזמן שאתה מחכה שמי הכיור יתחממו, מלאו כד והכניסו אותו למקרר למשקה קר כקרח מאוחר יותר! גָאוֹן!
 • הפסק לשטוף כלים ביד – השימוש במדיח כלים הוא למעשה יעיל יותר משטיפת ידיים. בעוד מדיח כלים רגיל משתמש בין ארבעה לשישה ליטרים לכל עומס (תלוי עד כמה הוא יעיל), מים זורמים מברז בקצב של כשני ליטרים לדקה.
 • דלג על השטיפה – אוקיי, אז זה לא לבעלי לב חלש!! ברור שזה לא חל על כל טיול לשירותים (אתם יודעים מה אנחנו אומרים) אבל דילוג על שטיפה או שתיים ביום יכול להצטבר!
 • טען את מכונת הכביסה במלואה – זה חל על בגדים וכלים. אל תבזבז מים על עומס קטן כאשר אתה יכול להשתמש באותה כמות ולבצע פי שניים מהניקוי! מַעֲנָק! שטפו בגדים במים קרים באמצעות חומר ניקוי טוב כמו טייד כדי לחסוך כסף בחשבון החשמל שלכם!
 • השתמש מחדש במגבות שלך – אל תזרוק את המגבת הזו לתוך המיכל עדיין. תלו אותו לייבוש והשתמשו בו פעמיים – או אפילו שלוש פעמים לפני שאתם זורקים אותו לכביסה!

 

הטיפים החינמיים והפשוטים האלה הם דרך נפלאה להתחיל לחסוך כסף בחשבון המים שלך היום – אבל זה לא הכל, חברים!! המשיכו לקרוא לכמה דרכים מדהימות אחרות לחסוך אפילו יותר!

השקיעו כדי לחסוך בחשבון המים שלכם לאורך זמן

לאחר שיישמת את הדרכים החינמיות הללו לחסוך כסף בחשבון המים שלך, הגיע הזמן לבדוק דרכים גדולות עוד יותר לחסוך לשנים הבאות! בעוד שחלק מאלה עשויים לעלות יותר מראש, אנו מבטיחים שתהיה להם השפעה גדולה שתימשך!

 

 • השתמש במאוורר ברז – המכשירים הקטנים והשימושיים הללו זולים יחסית ויכולים לצמצם את צריכת המים בכמה מאות גלונים בשנה! הם פועלים על ידי ערבוב אוויר עם המים המגיעים מהברז שלך כך שאתה לא מרגיש שאתה מאבד כל לחץ מים אבל אתה בעצם משתמש בפחות.
 • השתמש בראשי מקלחת בזרימה נמוכה – ראשי מקלחת אלה עדיין מספקים לחץ גדול ללא שימוש מופרז במים!
 • קנה חבית גשם – כל כך הרבה מהמים שלנו הולכים להשקיית גינות, פרחים ומדשאות. חסוך זמן רב על ידי השקעה במערכת לתפיסת גשם והשתמש במי הגשמים בחינם כדי לבצע את כל העבודות האלה!
 • נוף עם צמחים עמידים לבצורת – אם אתה אוהב למלא את ערוגות הגינה שלך בפרחים מדי שנה, חפש זנים עמידים לבצורת שידרשו פחות מים כדי לשגשג. שקול גינה עסיסית!

למרות שחלקם מגיעים עם עלות מוקדמת די גבוהה, רבים מהם זולים יחסית וקלים ליישום. ערכו תקציב וקבעו אם כדאי להתחיל לחסוך עבור ההחלפות הגדולות והיקרות יותר. כולנו עוסקים בחיסכון בכסף, אבל חשוב שלא תשברו את הבנק כדי לחסוך כמה שקלים!

 

אם אתם רוצים ללמוד עוד כיצד לחסוך כסף- היכנסו לאתר ג'מיקס קופונים מקוונים.