מדוע שיווק בוידאו חיוני לתעשייה הקמעונאית

מדוע שיווק בוידאו חיוני לתעשייה הקמעונאית

שיווק בוידאו עבר מ'אפשרות נחמדה' ל'מצרך חובה'. קמעונאים, במיוחד, נהנים פי עשר יותר משפע היתרונות שיש לשיווק בוידאו להציע. זה פותח ערוץ של תקשורת ואינטראקציה יעילים בין הלקוח למותג, כאשר הסרטונים עוזרים לצרכנים להבין טוב יותר את המוצרים, מה שחיוני עבור קמעונאים.

 

87% מהקמעונאים המקוונים משלבים וידאו באסטרטגיית השיווק שלהם ועסק קמעונאי צפוי להופיע פי 53 בתוצאות המובילות של גוגל אם הוא משתמש בוידאו. עם נתונים סטטיסטיים מדהימים יותר לגיבוי כוחו של השיווק בוידאו, תוכלו להבין את הסיבות העיקריות לכך שסרטון וידאו הוא חיוני ביותר לקמעונאות.

 

סוג שיווק רב ערוצי

בעוד שבאופן מסורתי הוידאו הוגבל רק לטלוויזיה, כעת הוא עבר למעשה גם לערוצים המקוונים. המדיה החברתית מפצה על חלק גדול מהקהל הקמעונאי, כאשר 82% ממשתמשי פייסבוק וטוויטר צופים בסרטונים קמעונאיים בפלטפורמות. הוספת וידאו למייל הקמעונאי שלכם יכולה גם להגדיל את שיעור הקליקים ב-200-300%.

 

הסרטון מעניק אמינות לעסק שלכם

קמעונאים יכולים לבסס מנהיגות וסמכות בעסק על ידי שימוש בשיווק בוידאו כאמצעי לחלוק את מסר המותג שלהם. וידאו יכול לעזור בקלות בפירוט רעיונות מורכבים למושגים קלים להבנה. זה יכול לעזור לקמעונאים להשיג אמון ואמינות אצל הצופים שלהם. כמו כן, 49% מהלקוחות מגיבים באופן שלילי למודעות מקוונות ישירות, לכן שיווק בוידאו הוא דרך נהדרת להראות ללקוחות שלכם שאתם מובילים מותג מהימן.

 

וידאו עוזר בבניית חיבורים רגשיים

כשמדובר בהחלטות קנייה, הלקוחות מסתמכים לרוב על רגשותיהם ולא על ההיגיון שלהם. סרטונים הם דרך נהדרת ליצור קשרים רגשיים עם הלקוחות שלכם. וידאו יכול לעזור להעסיק לקוחות יותר מאשר מודעות סטטיות. הוא יכול גם לעורר תגובות אמפתיות מצד הלקוחות ולהתחבר ברמה עמוקה יותר לקהל היעד של העסק הקמעונאי.

 

סרטון מקוון ניתן לשיתוף בקלות

ניתן לשתף וידאו בקלות בכל הפלטפורמות. אם לקוח אוהב את הסרטון שלכם, סביר להניח שהוא ישתף אותו בפייסבוק, בטוויטר וכו', ובכך ייתן למותג שלכם נראות מקוונת גדולה יותר. ככל שהסרטונים שלכם משותפים יותר, אנשים יכירו אתכם יותר.

 

הפעלת הפקה טובה מחייבת אתכם להעסיק אנשי מקצוע בוידאו שיודעים את העבודה בשיווק והפקת וידאו. חברת הפקת הוידאו שלנו תסייע לכם משלב הקונספט ועד להפקה וכל מה שביניהם.

 

הפיקו סרטון תאגידי שיציג את מהות המותג שלכם בעזרתנו. צרו איתנו קשר עכשיו!

סגירת תפריט