התקנת גדר לפרטיות

התקנת גדר לפרטיות

הבית שלך הוא הנסיגה שלך מהרעש וההמולה של חיי היומיום. כשאתם גרים קרוב לשכנים, בסביבה עירונית או זקוקים לפרטיות רבה יותר בבריכה או בחצרכם, הגיע הזמן להתקנת גדר פרטיות חדשה. יש גדר פרטיות שתתאים לצרכים הספציפיים שלך. כמה סוגים של חומרים, סגנונות ואפשרויות אסתטיות המאפיינות לבחירת גדר פרטיות. עוד מעט תהיו במרחב הפרטי שלכם עם גדר שתחסום עיניים חטטניות ותתן לכם שקט נפשי בזמן שאתם נהנים מהחצר האחורית שלכם.

 

איך אתה יודע שהגיע הזמן לקצת יותר פרטיות?

כן, אתה רוצה יכולת לשבת בגינה או בחצר שלך בפיג'מה בזמן שאתה קורא את העיתון שלך ולוגם את קפה הבוקר שלך מבלי לשים לב לעיניים סקרניות.

אם אתם גרים באזור עירוני או ביישוב של בתים שנבנו מקרוב.

חיות מחמד כלולות ובטוחות יותר בגדר פרטיות.

ילדים רחוקים מהשמירה לא רצויה.

גידור פרטיות מייצר מרחב מחיה חיצוני מאובטח ופרטי.

גידור פרטיות מגיע מבחירה של חומרים, סגנונות ועלות.

 

אפשרויות גדר פרטיות מעץ

גידור עץ תמיד היה הבחירה הנדרשת עבור גדרות פרטיות מוצקות. גדרות מעץ פופולריות מכיוון שהן לא יקרות, מוכתמות או צובעות בקלות, טבעיות, ניתנות להתאמה אישית.

 

אין דבר טבעי יותר מעץ לגידור פרטיות. עץ סופג מעט צליל מבחוץ. גדרות פרטיות מעץ נראות טבעיות בסביבה כפרית. הן עמידות בפני חרקים, ריקבון ועמידות בפני מזג אוויר ולעיתים קרובות הם נותרים למזג אוויר ללא כתמים או צבע. עם זאת, מומלץ למרוח חומר משמר כל כמה שנים על גדרות רדווד וארז לצורך יופי לאורך זמן.

 

גדרות פרטיות ויניל פופולריות

 

החדש בסצנת גידור הפרטיות הוא ויניל. גידור ויניל מגיע בפאנלים. הם תמיד נראים טריים, עמידים בפני סדק ועיוות ואין צורך לצבוע או להכתים. גידור ויניל יקר בהתחלה מעץ אך מפצה עליו בתחזוקה הנמוכה. הפרטיות מעולם לא נראתה כל כך טובה תוך כדי מאמץ כה קטן. בחלק מגדרות הוויניל מראה עץ ללא האחזקה. לוחות גידור ויניל מגיעים בפאנלים שגובהם 4 עד 6 רגל ורוחב 5 עד 7 מטרים. בדרך כלל, ויניל מגיע רק בלבן או חום.

 

שיקולי גידור

עץ הוא משאב טבעי ובר-קיימא עבור לקוחות מודעים לסביבה.

ויניל מספק שנים של יוקרה עם תחזוקה נמוכה.

תוספת של גדר למרפסת מוסיפה ערך לבית שלך.

 

סגירת תפריט