החלטות השנה החדשה – שדרגו את חיי המין שלכם בשנת 2020

החלטות השנה החדשה – שדרגו את חיי המין שלכם בשנת 2020

אל תשעממו את עצמכם באותן החלטות ישנות שכנראה שבסופו של דבר תפרצו במהלך השבוע הראשון. מדוע שלא תקבלו כמה החלטות לשנה החדשה שבאמת תרצו לשמור עליהן בפעם אחת. רזולוציית מין יכולה להיות כל דבר שמטרתו לשפר את חיי המין שלכם, ממש כל דבר. אפילו שינוי קטן אחד בחדר השינה עשוי לשדרג את חיי המין שלך. זה לא צריך להיות דבר קשה מדי להשגה ולעולם לא מאוחר לנסות משהו חדש. אז למה לא לבעוט בתחילת 2020 עם דגש על הנאה ?! הנה כמה החלטות מין שתמות לנסות …

 

  1. השקע בהנאתך שלך

אם אתה מחפש להחליף או לשנות את השגרה המינית שלך בשנה החדשה, המקום הטוב ביותר הוא לעצמך. נסה לא להתעלם מהרצונות שלך, להכיר את עצמך וללמוד יותר על מה שמדליק אותך. קנו כמה אבזרי מין, בבקשה את עצמכם, צפו בפורנו, קחו פסק זמן כדי לגלות בדיוק מה אתם אוהבים לפני שאתם מעורבים אנשים אחרים.

 

  1. צור רשימת סקס

רשימה לחיי המין שלך יכולה להכניס המון הרפתקאות לחדר השינה. אם עוד לא יצרת אחת כזו, אין דרך טובה יותר להתחיל את זה מאשר בשנת 2020. זה יכול להיות כל דבר שקשור במין שתרצה לנסות בשלב מסוים בחיים שלך. זה יכול להיות כל דבר מסקס במכונית, שלישייה, ניסוי כל עמדה בקאמה סוטרה, או כל דבר אחר. לאחר מכן עבוד לקראת השלמת כמה מהרשימה שלך לאורך כל השנה.

 

  1. הפעל את השגרה שלך

נמאס לך להיות באותה שגרה ישנה ?! שדרג את חיי המין שלך על ידי החלפתם בשנה החדשה. אחרי הכל, אנו יצורים של הרגל, כך שכולנו יודעים כמה קל יכול לעבור באותה שגרת פעם אחר פעם. במיוחד אם אתה נמצא בזוגיות מספר שנים, לפעמים בריא לנסות דברים שונים. מדוע לא לנסות עמדות שמעולם לא ניסית בעבר. התבונן בכמה מתנוחות קארמה סוטרה ותראה כמה הרפתקני אתה יכול ללכת.

 

  1. צא מחוץ לחדר השינה

התנער מהשגרה הישנה שלך בכדי להביא הנאה נוספת. נסה להוציא את המין מחדר השינה ולאזורים אחרים בבית. זה יכול להיות מחליף משחק ובאמת להחליף דברים. אולי אפילו תרצו להיות סופר הרפתקנים ולקחת דברים בחוץ…

 

  1. שאלו את בן / בת הזוג מה הם אוהבים

גלה מה בן זוגך אוהב בחדר השינה, למד כיצד הוא רוצה להיות מרוצה ולהיפך. תקשורת משחקת חלק עצום בשיפור הקשר המיני שלך עם בן / בת הזוג.

 

  1. הגביל את הסחות הדעת שלך

הסחות דעת יכולות להפריע ליחסים ולאיכות הזמן המבלה יחד בחדר השינה. טלפונים בפרט הם אחד המכשולים העיקריים שיכולים להפריע לאינטימיות. אם אתם מחפשים לבלות קצת יותר זמן ביחד, אז למה לא לנסות להגביל את הסכום בו אתם משתמשים בטלפון בחדר השינה. כולנו יודעים שזה יכול להיות רוצח באז!

 

  1. דברו על הגבולות והציפיות שלכם

אם אתה רוצה לחקור דברים חדשים בחדר השינה, חשוב גם לדון בציפיות ובגבולות שלך עם בן / בת הזוג. לזוגות שמתקשרים זאת לפני שהם מבצעים משהו חדש יש סיכוי טוב יותר לתוצאה טובה יותר.

 

  1. השתמשו בצעצועי מין

צעצועי מין עוזרים לפתח את הקשר בין בני זוג. יש מגוון צעצועים מומלצים כמו דילדו, ויברטור, אזיקים ועוד…

 

סגירת תפריט