קייטרינג קפה לאירועים

קייטרינג קפה לאירועים

הוספת עגלת הקפה שלנו לחתונות מוסיפה מגע מיוחד.

בחר קייטרינג קפה לחתונה שלך כדי לעודד את האורחים שלך להירגע, להתעדכן עם חברים ובני משפחה, או לפגוש מישהו חדש. העגלות שלנו מגיעות עם תערובות קפה להשכרת עגלה, אך כדי להפוך דברים מיוחדים במיוחד, תוכלו להוסיף קפה מיוחד ותערובות פרימיום.

 

כשאתה עובד איתנו אתה יכול לצפות:

 

שירות מהיר – אנו מבינים שיום החתונה שלכם יכול להרגיש מרגש, אך גם קדחתני. כשאתה מצטרף אלינו, אתה יודע, אתה עובד עם צוות שיספק בזמן וידאג להתקנה ולהסרה. יש לנו מלאי תמיד של העגלות שלנו עם מבחר קפה, תה ושוקולד חם, ומספיק כוסות וממתיקים לאורחים שלכם.

הגדר חבילות בהתאמה אישית – אנו הופכים את התכנון שלך לפשוט עם חבילות שנקבעו מראש, נהדרות ככל שיהיו, או שתוכל להוסיף שירותים ומשקאות אופציונליים. אינך בטוח אם חבילה קבועה תעבוד לחתונה שלך? אנו שמחים לסייע לכם ביצירת חבילה בהתאמה אישית המתאימה ליום המיוחד שלכם. הקפד לכלול באריסטה בחבילה שלך. הבריסטות שלנו הם אנשים ידידותיים, שנהנים להגיש לאורחים שלכם ומבטיחים שהקפה של כולם יהיה בסדר.

בר קפה לאירועים מעולה ואיכותי – אנו מציעים כרגע תערובת קפה טעימה, אספרסו קלאסי. קפה Tazzina הוא קפה בעל גוף מלא שהוא תערובת של קפה ערביקה ורובוסטה. קפה זה נשאר חזק, גם כשמוסיפים חלב. חלב בקפה זה יוצר משקה באיכות חלקה, שומר על חוזקו ומתיקותו. שאל אותנו על הוספת תערובת קפה מיוחדת או פרימיום לעגלת הקפה לחתונה שלך.

תחנות הקפה הניידות שלנו הן התוספת המושלמת ליום המיוחד שלך; להציע לאורחים שלך קפה, תה, או שוקולד חם כטיפול מיוחד.

דרכים יצירתיות להשתמש בעגלת קפה לחתונה:

כאשר רוב האנשים חושבים על קפה, הם רואים את הכוס הראשונה ביום. קפה הוא יותר מזה; להירגע, להתחבר עם אחרים וליהנות מאירוע.

 

חזרות חתונה הן ההזדמנות הראשונה למסיבת החתונה והמשפחה שלכם להיפגש. הצעת קפה לכולם היא הדרך המושלמת לעודד את כולם להירגע, להתעדכן ולדון ביום הגדול.

שיער בשעות הבוקר המוקדמות והפעלות איפור ללא ספק דורשות משקה חם. בזמן שהנשים מחכות לתורן, כל אחת יכולה ליהנות מכוס הקפה של הבוקר. החבר'ה עשויים אפילו ליהנות לשבת יחד לפני שהם יתמודדו עם משימותיהם ביום. גם החתן והכלה נהנים לקחת רגע לשבת וליהנות מהזמן עם החתונה שלהם.

לקראת סוף הלילה, בשעות המאוחרות ההן, האורחים שלכם יעריכו משהו קטן שיחמם אותם לפני שהם חוזרים הביתה בערב קריר יותר. כוס קפה גם מעודדת את האורחים שלכם להשתהות במסיבה.

אודות שכירת עגלה

אנו מובילים בענף השכרת עגלות הקפה כבר למעלה מעשרים שנה. הקפה האיכותי שלנו ומשקאות חמים אחרים שימחו את הלקוחות ואת האורחים בפונקציות גדולות וקטנות.

צרו קשר בכדי להבטיח שיהיה לכם קצת זמן ביום חתונתכם לכוס קפה!

סגירת תפריט